Renginiai kraunami

« All Renginiai

FRESH POST. „DIZAINO SAVAITĖS“ PUSRYČIAI.

Renginys navigacija

FRESH POST – salotų ir žaliųjų kokteilių baras, duris atvėręs 2017 m., kurio idėja – ir greitas maistas gali būti sveikas, šviežias ir patiekiamas ten, kur esate jūs. Mes drąsiai galime save vadinti sveiko greitojo maisto kultūros Lietuvoje pradininkais. FRESH POST meniu, pakuotė, baro interjeras – viskas apgalvota ir sukurta taip, kad skubantis didmiesčio klientas galėtų gauti greitą, šviežią, subalansuotą ir sveiką maistą mūsų bare, biure, namuose ar kitoje pageidaujamoje vietoje. Baro interjeras yra apgalvotas ir sukurtas taip, kad būtų patrauklus skubančiam žmogui. Unikalaus dizaino apšvietimo sprendimai, natūralios, kruopščiai atrinktos medžiagos ir stabilizuotų augalų kompozicijos kuria tekstūrišką, skoningą ir jaukų interjerą.

FRESH POST meniu. Virtuvės šefo siūlomos ne tik visiems įprastos ir gerai žinomos salotos, bet ir visai nauji, ekstravagantiški restoraniniai deriniai, neįprasti pagardai salotoms. Meniu platus ir įvairus, tad sveiką sprendimą savo pietums ras kiekvienas.

FRESH POST išskirtinumas – jonizuotas šarminis vanduo, kuris yra ypatingas tuo, kad ne tik pagerina maisto kokybę, bet ir padeda dar labiau atsiskleisti skonio savybėms. Beje, žalieji kokteiliai taip pat maišomi su jonizuotu šarminiu vandeniu, todėl jų skonis yra daug išraiškingesnis, o žmogaus organizmas lengviau įsisavina vertingąsias medžiagas.

FRESH POST pakuotė buvo sukurta atsižvelgiant į ekologiją, funkcionalumą ir, be abejo, į skubančio kliento poreikius bei komfortą: pašto siuntinį primenanti pakuotė transformuojasi į lėkštę. Inovatyvią pakuotę specialiai „Fresh Post“ barui sukūrė pripažintų dizainerių ir konstruktorių komanda. Ši pakuotė buvo įvertinta „Gero dizaino“ diplomu ir laimėjo bronzą Nacionaliniuose pakuotės apdovanojimuose.

Renginio programa:

10 val. festivalio „Dizaino savaitė“ atidarymas ir spaudos konferencija.

10.30 val. – pranešimai:

Vytenis Ūsas (trukmė 15 min.)

  • Baro interjero idėja; interjero ryšys su „Fresh Post“ prekės ženklu; dizaino ir verslo ryšys.Dovilė Džervutė-

Laurinkienė (trukmė 15 min.)

  • Pakuotės koncepcija, ryšys su vartotoju.

Juozas Baranauskas (trukmė 15 min.)

  • FRESH POST pakuotės kūryba, įgyvendinimas.

Inga Tribuišienė (trukmė 15 min.)

  • Salotų baro idėja, įgyvendinimas.

Renginys nemokamas, tačiau reikalinga išankstinė registracija: [email protected].

Informacija

Data:
2019 - 05 - 06
Laikas:
10:00 - 11:30

Vieta

Baras „Fresh Post“
Lvovo g. 25
Vilnius, Vilnius Lietuva
+ Google žemėlapis