Renginiai kraunami

« All Renginiai

PARODA „RECONSIDER DESIGN“

Renginys navigacija

Tarptautinėje parodoje eksponuojama 30 atidžiai atrinktų ekodizaino projektų, atkreipiančių dėmesį į mūsų kasdienius įpročius ir jų įtaką aplinkai, ieškančių sprendimų, kaip sumažinti neigiamą žmogaus veiklos poveikį gamtai neprarandant produktų kokybės ir unikalių savybių.

Produkto poveikis aplinkai smarkiai nulemiamas jau dizaino kūrimo etape. Tačiau kaip darnos strategijos galėtų būti pritaikytos produktams ir paslaugoms? Paroda „Ecodesign Roadshow“ skatina ekodizainą kaip holistinį kūrybinį požiūrį ir remia vidutinio ir smulkiojo verslo atstovų, dizainerių, studentų ir visuomenės edukaciją. Pagrindinis „Ecodesign Roadshow“ projekto komponentas – tai keliaujanti paroda „Reconsider Design“, tačiau greta organizuojamos ir dirbtuvės bei renginiai, apžvelgiantys tokias temas kaip ekodizainas ir žiedinė ekonomika.

Projekto partneriai: Suomijos dizaino forumas, Estijos dizaino centras, Švedijos industrinio dizaino fondas, Tarptautinis Berlyno dizaino centras, Vokietijos aplinkosaugos agentūra.

Paroda veiks gegužės 9–31 d., II–VII 11–17 val., IV 11–19 val. atidarymas – gegužės 8 d. 17 val.

Reconsider design, dizaino savaitė

Informacija

Pradžia:
2018 - 05 - 09
Pabaiga:
2018 - 05 - 31

Vieta

M. Žilinskas Art Gallery
Nepriklausomybės Sq. 12
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis