Renginiai kraunami

« All Renginiai

INDRA MARCINKEVIČIENĖ. LT ŠVIESOFORAS

Renginys navigacija

Pristatome patriotinio šviesoforo logotipą, kuris dėl savo paprastumo, spalvinės gamos ir šmaikštumo galėtų būti naujuoju Lietuvos simboliu. Lengva prisiminti ir įsiminti! Jis yra intriguojantis, pulsuojantis pozityvia emocija. O kur intriga – ten reakcija!

Patriotinis šviesoforas siūlomas kaip alternatyva Lietuvos vėliavai. Sporto sirgaliams jis pristatomas kaip patriotizmo simbolis, kuris gali keliauti per sporto varžybas. Patriotinis šviesoforas – tai pats pigiausias būdas išgarsinti Lietuvą sporto pasaulyje, nes tarptautines varžybas žiūri visas pasaulis. O patriotinio šviesoforo sporto erdvėje, kuri yra viso pasaulio TV akiratyje, tikrai bus neįmanoma nepastebėti.

Kaunas – išskirtinis Lietuvos miestas, buvusi laikinoji sostinė. Čia ilgą laiką gyveno maestro Kipras Petrauskas, gimė ir augo Arvydas Sabonis, pasaulio čempionė plaukikė Rūta Meilutytė ir kiti. Čia gyvena daug patriotų. Kaunas – būsima Kultūros sostinė 2022. Todėl gegužės 12 d. 11–18 val. LT šviesoforas pristatomas būtent čia.

Informacija

Data:
2018 - 05 - 12
Laikas:
11:00 - 18:00

Vieta

Nepriklausomybės aikštė
Nepriklausomybės a.
Kaunas,
+ Google žemėlapis