Renginiai kraunami

« All Renginiai

IDIALOGUE

Renginys navigacija

Karjeros platforma „idialogue“ susivienijo su „Caffeine LT“, kad garsiai sušuktų: „Make a change!“ Pokytį skatinantis interviu šįkart bus skirtas gegužės 6–12 d. vykstančiam festivaliui „Dizaino savaitė“.
Vakarinių pokalbių ciklas:

  • Prie puodelio kavos apie profesiją ir gyvenimą su žmonėmis, kurie daro pokytį, kurie tiki savimi ir kurie įkvepia kitus.
  • Kviečiame dalyvauti gyvai, stebėti tiesiogines transliacijas feisbuke arba žiūrėti įrašą portale lrytas.lt.
  • Vienas laimingasis laimės puodelį kavos su vakaro svečiu, kai sutartu laiku besimėgaudamas „Caffeine“ kava galės gauti ne tik atsakymus į rūpimus klausimus, bet ir dozę įkvėpimo pokyčiams.

Jau penktasis pokalbis su Gintare Černiauskaite – produktų ir jų sistemų dizainere, kuriančia laisvalaikio ir sveikatingumo produktus. Studijavusi prestižinėje Olandijos akademijoje (Design Academy Eindhoven) ir dirbusi Meksikoje, ji panaudojo pasaulinę patirtį įkurdama savo dizaino studiją „Creatus“ Vilniuje ir tęsia studijas doktorantūroje VDA. Dizainerės darbai buvo pristatyti pasaulinėse parodose Milane, Niujorke, Los Andžele, Olandijoje ir Lietuvoje. Kūrėja pelnė tris „Gero dizaino“ apdovanojimus. Savo patirtimi Gintarė dalijasi įvairiose dizaino, inovacijų, intelektinės nuosavybės konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Taip pat dėsto VDA ir Kauno technologijos universitete.

Ateik, įsikvėpk, įkvėpk – Make a change!

Informacija

Data:
2019 - 05 - 07
Laikas:
18:00 - 19:30

Vieta

Kavinė „Caffeine“
Pylimo g. 19
Vilnius, Vilnius Lietuva
+ Google žemėlapis