Renginiai kraunami

« All Renginiai

Dizainovacija.lt: EASE. Mano namų stilius

Renginys navigacija

Baldų ir interjero aksesuarų salonas „EASE. Mano namų stilius“ Dizaino savaitėje pristato šiuos dizaino kūrėjus ir jų kūrinius:

Sofa „Nordic living“. Autorius: danų dizainerių kolektyvas „Says who“

Sofa „Nordic living“ sukurta laikantis pagrindinio skandinaviško principo – suderinti komfortą ir funkcionalumą. Lengvai kiekviename interjere tinkantis baldas– dydžiu ir formomis – į namus atneš jaukumo ir skandinaviško stiliaus bei komforto jausmą.

 

Spintelė-garso kolonėlė „Caruso“. Autorius: Paolo Cappello

„Caruso“ visiškai keičia tradicinio baldo sampratą. Ikonišku ir išskirtiniu dizainu sujungiamos skirtingos medžiagos: apvali ir minkšta keramikinė garsiakalbio dalis įrėminama tiesiais baldo rėmais.

Kokosinių šviestuvų linija SKURA. Autorė: Neringa Pučkorytė

Jaunoji lietuvių kūrėja Neringa ir „SKURA design“ pristato modernius rankų darbo šviestuvus iš kokosų riešutų. Netikėtos natūralių medžiagų kombinacijos kiekvieną šviestuvą paverčia unikaliu rankų darbo kūriniu, pagyvinančiu interjerą tiek dieną, tiek naktį.

„DNT design“ skulptūriški ir unikalūs interjero objektai. Autorius: architektas, dizaineris, menininkas Donatas Žukauskas.

Autorinė rankų darbo interjero dekoro detalių – skulptūrinių žvakidžių – kolekcija vertinama dėl natūralumo, originalumo ir meninių formų.

Informacija

Pradžia:
2016 - 05 - 02
Pabaiga:
2016 - 05 - 08

Organizatorius

Unnamed Organizatorius
Interneto svetainė:
http://easebaldai.lt

Vieta

EASE baldų salonas
Vytenio g. 20
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis