Renginiai kraunami

« All Renginiai

„DecoFlux“/„Agnės Kišonaitės paveikslo „Ritualas“ interpretacija

Renginys navigacija

Dviejų ar daugiau skirtingų elementų, lygių ar sistemų sujungimas į vieną veikiančią visumą. Erdvės ir atmosferos pajautimas fliuksuojančiam žmogui, kai menas kasdienybėje – vienas iš vedančių DecoFlux prekinio ženklo bruožų. Renginio metu pristatysime naujus bendradarbiavimo vaisius su Lietuvoje gerai žinomais menininkais.

Pristatysime naujausią Agnės Kišonaitės paveikslo „Ritualas“ interpretaciją. Išraiškingas, spalvotas ir prasmingas menas, kuris teptukų pagalba apsigyvena drobėse, persikelia ant baldų, įvairiais pavidalais priglunda prie kūno. Agnė Kišonaitė, bendradarbiaudama su DecoFlux, Dizaino savaitėje pristato paveikslo “Ritualas” interpretaciją, perkeltą ant aukščiausios kokybės satino patalynės.

Namų atmosferą kuriame mes patys, iš pajautimo, supratimo ir grožio apibrėžimo pagal mus. Beribiame pasirinkimų pasaulyje svarbu suprasti savo esybę ir savo stilių, kitaip būsime, kaip visi. Namų tekstilė, sienų dekoras, lovos – istorijos skirtingiems skoniams, kurias pateiksime su istorija ir asmenine kūrėjo interpretacija.

Tema: Integracija
Vieta: Saltoniškių g. 9, Vilnius, PC Panorama
Laikas: trečiadienis-šeštadienis 10-22 val., sekmadienis 10-21 val.

Informacija

Pradžia:
2020 - 09 - 23 @ 10:00
Pabaiga:
2020 - 09 - 27 @ 22:00

Vieta

Decoflux
Saltoniškių g. 9
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis