Renginiai kraunami

« All Renginiai

„Arpolio“, EMKO, „Pušku pušku“ interjerai

Renginys navigacija

Trys lietuviškų baldų ir interjero detalių gamintojai – „Arpolis“, EMKO ir „Pušku pušku“ – festivalyje „Dizaino savaitė“ kviečia susipažinti su naujausiais, taip pat pripažinimą jau pelniusiais gaminiais.

Gegužės 7–11 d. 9–17 val. Raduškevičių rūmuose (Kalvarijų g. 1, Vilnius) veiks jungtinė šių trijų gamintojų baldų ekspozicija.

Gegužės 9 d. 18 val. profesionalus suburs specialus kolekcijų pristatymo vakaras, kuriame svečiai galės apžiūrėti gaminius, pabendrauti su įmonių atstovais ir dizaineriais. Reikalinga išankstinė registracija: bit.ly/aepinterjerai

 

„Arpolis: 10/20 Kitchens“. Virtuvės baldai per 20 dienų su 10 metų garantija

„Arpolis“ – virtuvės baldų gamintojas, 12 metų kuriantis jūsų namų jaukumą. Yra įrengęs 2696 virtuves Lietuvoje ir 1145 virtuves Skandinavijos klientams. Kolekciniai virtuvės baldai pritaikomi pagal jūsų poreikius, pagaminami per 30 darbo dienų, garantuojame jų kokybę 10-iai metų.

Arpolis dizaino savaitė

 

EMKO kolekcijos pristatymas

EMKO – tai lietuviška įmonė, kurianti modernaus dizaino baldus ir interjero aksesuarus. Įkvėpta aistros demonstruoti ir realizuoti naujausias tendencijas šiuolaikiniame dizaine, EMKO koncentruojasi į negausią nišą įvairių apdovanojimų pelniusių produktų ir leidžia įgyvendinti neeilinius sprendimus. Išmanusis dizainas suteikia besąlygišką patogumą atliekant kasdienes užduotis. Meistriškumas ir medžiagų kokybė užtikrina ilgalaikį ryšį, nenutrūkstamą pasitenkinimą, kuriuo mėgausitės metų metus. Patikimi, įkvepiantys judėti pirmyn ir smagūs interjero objektai netruks tapti jūsų gyvenimo istorijų kompanionais.

EMKO Dizaino savaitė

 

,,Pušku pušku“ – šiuolaikiškiems žmonėms

,,Pušku pušku“ – jaunas ir kūrybingas verslas, kuriantis sėdmaišius šiuolaikiškiems žmonėms, ieškantiems naujų dizaino idėjų ir unikalumo kiekvienoje detalėje. Šiandien ,,Pušku pušku“ yra didžiausias sėdmaišių gamintojas Lietuvoje, suteikiantis galimybę rinktis iš daugiau nei 1500 skirtingų sėdmaišių. Iš plataus spalvų, audinių ir modelių pasirinkimo sau tinkamą minkštąjį baldą išsirenka net patys išrankiausi stiliaus žinovai. Kokybiškais rankų darbo gaminiais ypač domimasi Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Suomijoje ir Švedijoje, todėl įmonė eksportuoja virš 50 proc. produkcijos.

Pušku Pušku Dizaino savaitė

Informacija

Pradžia:
2018 - 05 - 07 @ 09:00
Pabaiga:
2018 - 05 - 11 @ 17:00

Vieta

Raduškevičių rūmai
Kalvarijų g. 1
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis